China gold setting factory bracelet - China Shenzhen Bruicojewelry

China gold setting factory bracelet

Краток опис:


 • Минимална количина за нарачка: 1 Парче
 • Водач Време: 3-30 дена по цел количество
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: T / T, PayPal
 • Примерок задолжен: Започнато од САД $ 50,00
 • детали за производот

  Тагови производ

  China gold setting factory bracelet

  Името на брендот Bruico Jewelry
  материјали 18k gold + natural diamonds
  MOQ 1 pcs
  големина: Различни достапните димензии
  Водечко време 2 weeks after receiving deposit payment
  пакување PE bag or custom packing
  Испорака DHL , FedEx, UPS etc…
  рок на плаќање T/T /western Union / Paypal
  Price Currency USD
  Engraving Free of charge
  OEM orders Добредојдовте

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !