за нас

hhglkajgoi1

 

Bruico Накит обезбедува професионални накит прилагодување, проектирање, производство и обработка на услуги, со фокус на 14K и 18-каратно мозаик бизнис. Bruico накит е основана во 2015 година и зафаќа површина од 500 квадратни метри, која има своја фабрика, печатарски машини, машини за полирање, CNC машини и електрични машини.

Ние обезбеди професионална накит дизајн и производство услуги. Ние направивме големи достигнувања и воспостави професионален тим во врска со купување, продажба, админ, финансии и маркетинг. Во моментов нашата компанија има 50 вработени, 3 дизајнери и 2 цртеж техничари. Нашиот тим го сочинуваат млади и енергични, со прекрасен занатски духови и исклучителни чувство за мода. Ние може да одговори на барањата на клиентите во рок од 48 часа.

Имаме богато искуство во накит дизајн и производство. Висок квалитет е загарантирана и доверлив. Нашите производи имаат широк спектар на употреба, како прослава меѓу блиските, подарок за промоција, подароци за големи настани. Нарачките се главно од лажат накит продавници, хонорарни дизајнери и бутици. WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !