FAQ

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Q: A jeni një prodhues?

A: Po, ne jemi një prodhues me përvojë me seminaret prodhimin vetanak.

Q: A mund të pranoni OEM ose ODM urdhërat?

A: Po, OEM dhe ODM urdhërat janë të biznesit tonë kryesor.

Q: A keni moq?

A: Jo, rendi 1PCS është e pranueshme. Sure, çmimi është më i lartë në përputhje me rrethanat se mënyrë grumbull.

Q: A mund të sigurojë dizajn në qoftë se unë kam një ide apo skemë?

A: Po, ne punojmë me ju të gjithë procesin e / të prodhimit të projektimit për të përmbushur pritjet tuaja.

Q: Çfarë është puna juaj kryesor?

A: vendosjen ari 18K me gemstones të ndryshme të natyrës.

Q: A keni përdorur ari e vërtetë apo ari praruar metalike?

A: Ne nuk prodhojnë apo shesin ndonjë bizhuteri ari-kromuar.

Q: A keni përdorur diamante Gia?

A: Po, por kjo është në përputhje me kërkesat e klientit.

Q: Si për të paguar?

A: T / T, Western Union dhe PayPal.

Q: Si për të anijeve?

A: Via UPS, DHL, Fedex. Por të gjitha kuotat e anijeve nuk përfshin tatimin detyrës në vendin tuaj.

Të gjitha paketat janë të sigurimit në mënyrë që ju nuk duhet të jenë të shqetësuar me paketën e humbur.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !